EUR 117,48 USD 106,58 CHF 107,71

Kursna lista


Zvanični kurs Evra za dan 18.11.19. :: 117.4333 rsd

Beogradska berza - izvor www.belex.rs

AERO :: 848 :: -0,24%    AKDM :: 342 :: 6,88%    DNOS :: 3.200 :: 0,00%    GMON :: 2.001 :: -0,25%    IRTL :: 900 :: 0,00%    KMBN :: 3.299 :: -0,03%    MTLC :: 1.950 :: 0,05%    NIIS :: 710 :: 0,28%    PDZA :: 8.500 :: 2,41%    PUUE :: 140 :: 0,00%    TPDN :: 300 :: 0,00%    TRGOM :: 955 :: 0,00%    Beogradska berza a.d. Beogradska berza a.d.

Put do prve akcije: Kako odabrati pravog brokera?

„Berza je kocka“, „Akcije se ne prodaju dok ne dostignu nabavnu cenu“, „Akcije sa nižom apsolutnom vrednošću su jeftinije“..ovo su samo neke od...
srbija
08.01.2019
  • BELEX 15
  • BELEXline

Svetske berze

DAX13.241,75+61,52+0.46 %
Nasdaq8.540,83+61,81+0.72 %
CAC 405.939,27+38,19+0.64 %
Dow Jones Ind28.004,89+222,93+0.8 %
S&P 5003.120,46+23,83+0.76 %
FTSE 1007.302,90+10,10+0.14 %
Nikkei 22523.303,32+161,77+0.69 %
Nikkei 5002.212,28+12,87+0.58 %
Hang Seng26.326,66+2,97+0.01 %
Shangai Composite2.891,34-18,53-0.64 %

Dobit NIS-a u devet meseci 10,7 mlrd RSD, pad od 50,7%
Naftna industrija Srbije (NIIS) objavila je rezultate poslovanja za treći kvartal koji su pokazali da je ublažen pad najvažnijih pokazatelja iz prvih šest meseci...

berza
12.11.2019


NIISNIS a.d., Novi Sad0,28%
MTLCMetalac a.d. , Gornji Milanovac0,05%

Akcije sa najvećim rastom cene na regulisanom tržištu (15.11.2019)

AEROAerodrom Nikola Tesla a.d. , Beograd-0,24%
KMBNKomercijalna banka a.d. , Beograd-0,03%

Akcije sa najvećim padom cene na regulisanom tržištu (15.11.2019)

KMBNKomercijalna banka a.d. , Beograd17.675.360,00
AEROAerodrom Nikola Tesla a.d. , Beograd2.136.860,00
MTLCMetalac a.d. , Gornji Milanovac1.559.850,00
NIISNIS a.d., Novi Sad1.538.590,00
DNOSDunav osiguranje a.d. , Beograd176.000,00

Akcije sa najvećim prometom na regulisanom tržištu (15.11.2019)


Prime Listing - Akcije - (15.11.2019)

SimbolCenaPromena %OpenMaxMinVWAPObimPromet
AERO848-0,248468508408482.5202.136.860
NIIS7100,286987106987092.1701.538.590

Prime Listing - Obveznice RS - (15.11.2019)

SimbolCenaPrinosPromena %Cena na otvaranjuMaxMinVWAPObimPromet

Standard Listing - Akcije - (15.11.2019)

SimbolCenaPromena %Cena na otvaranjuMaxMinVWAPObimPromet
KMBN3.299-0,033.2803.3003.2803.2995.35717.675.360
MTLC1.9500,051.9491.9501.9491.9508001.559.850

Open Market - Akcije - (15.11.2019)

SimbolCenaPromena %Cena na otvaranjuMaxMinVWAPObimPromet
DNOS3.2000,003.2003.2003.2003.20055176.000

MTP - Akcije - (15.11.2019)

SimbolCenaPromena %Ukupna ponudaUkupna tražnjaObimPromet
AKDM3426,8823531823580.300
GMON2.001-0,25952228121242.030
IRTL9000,002.215826400360.000
PDZA8.5002,41506050425.000
PUUE1400,001.16310101.400
TPDN3000,00516255115.300
TRGOM9550,002.719983028.650

MTP - Obveznice - (15.11.2019)

SimbolCenaPromena %Ukupna ponudaUkupna tražnjaObimPromet
Kalkulator dozvoljenog minusa
Dozvoljeni minus
Nedozvoljeni minus
dana